Anteny naziemne DVBT

Anteny naziemne DVBT

Antena DVB-T Telkom Telmor ASR Classic HD

Zdecydowanie najlepsza antena w swojej klasie, bardzo mocno polecana w naszych terenach powiatu nowodworskiego, legionowskiego, płoński ego, sochaczewski ego, ciechanowski ego, warszawski ego zachodni ego. Gwarancja niezakłóconego odbioru przy prawidłowym montażu. Posiadamy ją w naszym samochodzie serwisowym który do Państwa wyjedzie.

Antena DVB-T Telkom Telmor ASR Classic HD to antena telewizyjna o dużej skuteczności odbioru cyfrowej telewizji naziemnej oraz analogowej. Polecana w rejonach gdzie jest niski poziom sygnału telewizyjnego ponieważ  jest wyposażona w przedwzmacniacz o mocy 20 dB i niskich szumach własnych. Dobre parametry odbioru oraz bezawarywjną długą eksploatację gwarantuje solidne wykonanie. Antena może służyć do podłączenia nawet kilku odbiorników TV (domy wielorodzinne, pensjonaty) poprzez zastosowany w niej wzmacniacz o wysokim poziome wyjściowym. Antena jest wstępnie zmontowana. Posiada estetyczny wygląd oraz atrakcyjną cenę.

Podstawowe cechy:
  • Szeroki zakres odbieranych częstotliwości RTV.
  • Doskonały odbiór odległych stacji nadawczych – duży zysk i kierunkowość.
  • Wbudowany przedwzmacniacz antenowy.
  • Do anteny dołączony jest wysokiej jakości zasilacz z separatorem.
  • Wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.
  • Nowoczesna, lekka i stabilna konstrukcja.
  • Bardzo łatwy montaż i podłączenie anteny

ANTENA TELEVES V-HD DVB-T MPEG4 FULL HD YAGI

Bardzo mocna antena typu Yagi. Dwa pięcioelementowe reflektory pod specjalnym kątem wraz z siedmioelementowymi direktorami zapewniają doskonały odbiór sygnału. Wykonana z aluminium o wysokiej jakości bez elementów z żelaza. Gwarantowana najwyższa jakość, dzięki zautomatyzowanej produkcji. Połączenie dużego zysku z małym rozmiarem. Otwarty/zamknięty dipol idealnie dopasowany do częstotliwości. Ekranowana puszka zapewniająca odizolowanie od sygnałów niepożądanych. Posiadamy ją w naszym samochodzie serwisowym który do Państwa wyjedzie.

Tryb

pasywny

Pasmo pracy

UHF

Kanały

21 – 69

Zysk

15dB(pas)

Długość

890 mm

Materiał

Aluminium

Sprzęt i akcesoria proponowane przez nas posiadają 24 miesięczną gwarancje producenta.

Dodatkowo udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na montaż, serwis anten satelitarnych i naziemnych oraz na wszelkie oferowane przez nas usługi.