Anteny satelitarne

Anteny satelitarne

Oferujemy Państwu najwyższej jakości anteny satelitarne do odbioru kanałów HD. Posiadamy je w naszym samochodzie serwisowym który do Państwa wyjedzie.

Antena satelitarna Ttc’eq D80cm, D100cm lub D120cm

Antena satelitarna Ttc’eq D80 to stalowa powlekana proszkowo farbą poliestrową antena o średnicy 80 cm. Jest to offsetowa – paraboliczna antena o eliptycznym kształcie reflektora, w którym promiennik umieszczony jest w pewnej odległości od osi środkowej paraboli. Dzięki temu zwiększone jest pole widzenia anteny i w wyniku czego następuje również zwiększenie jej powierzchni skutecznej. Przystosowana do zamocowania konwertera o średnicy 40 mm.

Polecana przede wszystkim tam gdzie najistotniejsza jest jakość sygnału czyli do odbioru programów wysokiej rozdzielczości HD. W związku z tym antena satelitarna tc’eq D80 zalecana do odbioru Polsatu Cyfrowego, NC+, Telewizji Na Kartę.

Ze względu na wykonanie anteny w całości z metalu szczególnie zalecana do montażu na wysokich piętrach i dachach.

Antena satelitarna TRIAX TD 80cm, TD100cm, TD120cm

Anteny satelitarne Triax TD charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz doskonałą wytrzymałością mechaniczną. Wykonane z blachy stalowej galwanizowanej, malowanej proszkowo farbą poliestrową co stanowi bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne, elementy mocujące oraz wysięgnik ze stali ocynkowanej, niemalowane. Precyzyjna antena zalecana dla indywidualnych odbiorców lub małych instalacji zbiorczych. Doskanałą jakość gwarantuje długoletnie funkcjonowanie produktu.
Bardzo łatwy montaż, główne elementy mocujące są na śrubach motylkowych.

Dostępne kolory: szary, grafitowy, ceglasty.

Antena satelitarna CORAB 80cm, 100cm, 120cm

CORAB – ŚWIATOWY LIDER W PRODUKCJI ZESTAWÓW ANTENOWYCH WYSOKIEJ KLASY. GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA

Antena o średnicy 90 cm, stalowa ocynkowana ze wzmocnieniem metalowym. Jest to antena offsetowa – paraboliczna antena o eliptycznym kształcie reflektora, w którym promiennik umieszczony jest w pewnej odległości od osi środkowej paraboli. Dzięki temu zwiększone jest pole widzenia anteny i w wyniku czego następuje również zwiększenie jej powierzchni skutecznej

Sprzęt i akcesoria proponowane przez nas posiadają 24 miesięczną gwarancje producenta.
Dodatkowo udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na montaż, serwis anten satelitarnych i naziemnych oraz na wszelkie oferowane przez nas usługi.